KALIP KURU BUZ

Minimum sipariş 20kg'dir Tüm Türkiye'ye ücretsiz gönderim yapılır.

Akçe Kuru Buz

KALIP KURU BUZ HAKKINDA BİLGİ;

Kargo taşımacılığı: Havayolu şirketleri, kuru buz kullanarak hassas ve taze ürünleri taşırlar. Kuru buz, düşük sıcaklığını uzun süre koruyarak ürünlerin bozulmasını önler.

Kuru buz, gıda sektöründe çeşitli kullanım alanlarına sahiptir. İşte kuru buzun gıda sektöründeki kullanım alanları:

1. Hava yolu taşımacılığı: Kuru buz, gıda ürünlerinin hava yoluyla taşınmasında sıklıkla kullanılır. Dondurulmuş gıdaların tazeliklerini korumasına yardımcı olur.

2. Saklama: Kuru buz, gıda ürünlerinin uzun süre taze kalmasını sağlamak için kullanılır. Özellikle pizza, tavuk, dondurulmuş gıda ürünleri, sebzeler ve meyveler gibi saklanması gereken ürünlerde tercih edilir.

3. Lojistik: Kuru buz, gıda ürünlerinin soğuk zincirin korunması için kullanılan strafor köpük kutuların içerisinde kullanılır. Bu şekilde ürünlerin doğru sıcaklıkta taşınması sağlanır.

Kuru buzun kullanım alanları sadece gıda sektörüyle sınırlı değildir. Eğlence sektöründe de kullanılmaktadır. Ancak, gıda sektörüne odaklanan kuru buz hizmeti sağlayan şirketler bulunmaktadır

Bu bilgiler ışığında, kuru buzun gıda sektöründe özellikle taşımacılık, saklama ve lojistik alanlarında yaygın olarak kullanıldığını söyleyebiliriz.